geleceğin yapıları
Yapı Denetim Ve Müşavirlik Hizmetleri

Yapı Denetim ve Müşavirlik

Yapı Denetim ve Müşavirlik Hizmetleri

Yapı Denetim Ve Müşavirlik Hizmetleri

Yapı denetim kuruluşu, bir inşaatın başlangıcından bitimine kadarki süreçte arsa sahibi adına inşa faaliyetlerini ve dolayısıyla müteahhiti denetleyen kuruluşlardır. Özel kişilere ait bir yapının imar planına, fen/sanat ve sağlık kurallarına, standartlara uygun kalitede yapılması için proje ve denetimini sağlar.

Müşavirlik hizmetlerinde öncü olarak sektördeki yerini alan ‘’Güven Yapı Denetim Ltd.Şti.’’ 2000 yılı itibari ile faaliyete başlamış, İstanbul, Tekirdağ, Yalova, İzmit illerinde binlerce yapıyı denetlemiş, müteahhit firmalara yenilikçi ve kalite esaslı yaklaşımı ile ışık tutmuş, yapıların yaşama dair rolünü ön plana çıkartacak yaklaşımları sektöre empoze etmiştir.

Güven Yapı Denetim ile aynı misyona sahip ‘’KLT Kontrol Yapı Denetim Ltd.Şti.’’ ve ‘’EMD Yapı Denetim Hizmetleri Ltd.Şti.’’ firmaları 2014 yılı itibarı ile; özellikle kentsel dönüşümün yoğun olarak uygulandığı ilçelerde ‘’riskli yapı tespiti’’, ‘’kentsel dönüşüm uzmanlığı’’ ve etkin ‘’yapı denetimi’’ hizmetleri vermek suretiyle aileye dahil olmuştur.