geleceğin yapıları
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

her zaman daha iyisi için

   Tüm taahhütlerimiz ve hizmetlerimizde müşteri odaklılık ana hedeftir. Bu nedenle müşteri memnuniyetinin artırılması için müşteri beklentilerinin hep bir adım ötesinde olmaya gayret etmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda, yasal şartlara ve şartnamelere uygun olarak, müşteriye uluslararası standartlarda kaliteli hizmeti sunmak için kaynaklarımızı ve tecrübemizi en etkin biçimde kullanarak ve sürekli iyileştirerek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli geliştirmek, müşterilerimizin ve içinde bulunduğumuz pazarın değişen ihtiyaçlarını karşılayacak esnekliği sağlamak ve müşterilerimiz için istikrarlı ve makul karlara ulaşmak önceliğimizdir.

 

Projelerin zamanında tamamlanmasını sağlamak ön koşuluyla; maliyet-kalite anlamında optimum değeri sağlarken; mühendisliğin kelime anlamına katma değer katan etkin yüksek kaliteli bir inşaat yapım hizmeti sunarak müşterilerimize hizmet etmek şirket politikamızın temel şartlarındandır.

 

Durmadan, doğruluk ve dürüstlükle her işimizi yöneterek, müşterilerimizin özgün ihtiyaçlarını belirlemek ve karşılamak kalite anlayışımızın önemli unsurlarından biridir. Bu doğrultuda en son ve en ileri uluslararası teknikleri araştırıp, gözlemleyip, müşterilerimizin hizmetine sunmak da bu anlayışın değişmez parçasıdır.

 

Ayrıca sinerjiye ve fırsat eşitliğine elverişli bir ortam içinde, çalışanlarımızın bireysel becerilerini geliştirmek için profesyonel ve teknik eğitim sağlamayı da kalite devamlılığımızın teminatı olarak görmekteyiz.