geleceğin yapıları
Sigorta Acentelik Hizmetleri

Sigorta Acentelik Hizmetleri

Sigorta Acentelik Hizmetleri

SİGORTACILIK

Sigorta brokerliği hedefiyle sektörde ilerleme kaydeden Poly Sigorta; klasik sigortacılık hizmetleri olan Trafik sigortası, KASKO, Özel Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Hayat Sigortası, DASK, Konut Sigortası, Yangın Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sigortası ve bilimum sigortacılık poliçe işlemleri ve poliçe sonrası destek hizmetlerini sürdürmektedir. Acenteliğimizin 34 sigorta firmasıyla yaptığı işbirliği sayesinde; tarafınıza en uygun fiyatlı ve en yüksek teminatlı poliçe tekliflerini sunabilmekteyiz.

 

POLY Sigorta, klasik sigorta hizmetlerinin haricinde özellikle inşaat sektöründe, MÜTEAHHİTLİK SİSTEMİ dahilinde, tüm Müteahhitlik Sınıflarına hizmet etmek suretiyle; KEFALET SİGORTASI kapsamında, BELEDİYE VE DİĞER İDARELERE verilmek üzere ya da mal sahiplerine verilmek üzere TEMİNAT MEKTUBU verecek sistemi çözüm ortağı şirketlerle birlikte geliştirmiş ve sektörde öncü pozisyondaki birkaç sigorta firmasından biri olmuştur.

 

KAMU KURUMLARI’na ihaleler ya da özel anlaşmalar ile yapılacak inşaat ve diğer sektörleri ilgilendiren taahhüt, yapım, onarım, üretim veya hizmet işlerini kapsayan faaliyetler için verilmesi gereken teminat mektuplarını da yine aynı şekilde kefalet sigortası karşılığında verebilmekteyiz.

 

YURTDIŞI ithalat, ihracat, gemicilik, inşaat işleri gibi işler için yine yurtiçi ve yurtdışı muhataplara verilmesi gerekecek teminat mektuplarını da aynı şekilde Kefalet Sigortası kapsamında çözmekteyiz.