geleceğin yapıları
Gayrimenkul Araştırma Ve Geliştirme

Gayrimenkul Araştırma Ve Geliştirme

Gayrimenkul Araştırma Ve Geliştirme

GAYRİMENKUL ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME FAALİYETLERİMİZ

Gayrimenkul araştırma süreçlerimiz neticesinde pilot olarak seçtiğimiz bölge için; uzun aylar hatta yıllar içerisinde oluşması muhtemel gelişim sürecini takibe alıyoruz. Oluşturduğumuz öngörü planının gerçekleşmesi kabilinde pilot bölge için pazarlama faaliyetlerine başlayıp networkümüzde bulunan müşterilerimize kazanç sağlamayı hedefliyoruz.

 

2019 yılı itibariyle pilot bölge olarak belirlediğimiz Kocaeli İli Kandıra ve İzmit İlçelerindeki GİOSB (gıda ihtisas organize sanayi bölgesi) inşaatları için istimlak işlemlerinin tamamlanması neticesinde 2022 yılında Kandıra GİOSB Müdürlüğünce alt yapı çalışmalarının başlaması gibi süreçlerle eş zamanlı olarak, yine aynı bölgede yapılan ve yapılacak yol projeleri, lojistik merkezleri, TOKİ toplu konut alanlarının tespiti, bölgenin imar planlarıyla ilgili çalışmaların ilerleyişi gibi konuların günlük takibi sonrasında müşterilerimize bölgeyi tanıtmaya başladık. Önce TEKAŞ olarak arazi satın alma işlerine yatırımcı sıfatı ile başladık. Devamında ise arsa fiyatlarının artışını analiz ederek müşterilerimize de araziler aldırdık ve kazançlı yatırım yapmalarına aracılık ettik.

 

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz İzmit ve Kandıra örneğinin evvelinde ise Şile, Ağva başta olmak üzere farklı pilot bölgeler için çalışmalar yürütmüş ve yatırımcı müşterilerimize kazanç konusunda katkı sağlamış bulunmaktayız.

 

Özellikle arazi yatırımları konusunda müşterilerimize risksiz kazanç sağlamaktayız. İzmit/Kocaeli adresimizde bulunan gayrimenkul değerleme ofisimizde uzman personelimiz ile yatırım ve danışmanlık süreçlerimiz 7/24 kesintisiz devam etmektedir.