geleceğin yapıları
Müteahhitlik & Kat Karşılığı İnşaat Yapımı Ve Dekorasyon İşleri

Müteahhitlik & İnşaat Yapımı & Dekorasyon İşleri

Müteahhitlik & İnşaat Yapımı & Dekorasyon İşleri

Müteahhitlik & Kat Karşılığı İnşaat Yapımı Ve Dekorasyon İşleri

Yurtiçi altyapı, üstyapı, konut-yapı projelerinde başarılı işler çıkartan şirketimiz; inşaat sektöründe taahhüt ve müteahhitlik işlerinde, müşteri memnuniyetini standartlarına eklemeyi görev bilmiş, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında yapacağı işlerle kısa sürede zirvede olmayı hedeflemiştir.

 

Tekaş inşaat firmalarının temelini oluşturan ilk firması; Kilit İnşaat Taahhüt 1995 yılında İbrahim Kilit tarafından kurulmuştur. Kamu, özel ve yurtdışı işler için sonrasında aynı misyona sahip olarak Kilit Mühendislik, Klt Grup İnşaat ve Artdeco Yapı firmalarımız kurulmuştur.

 

Özellikle Kadıköy başta olmak üzere İstanbul’un farklı bölgelerinde konut, rezidans, iş merkezi, toplu konut, antrepo, itfaiye binası, hangar, fabrika gibi birçok inşaatın yapımını başarılı bir şekilde tamamlamış bulunuyoruz.

Her türlü bina, antrepo, fabrika, iş merkezi, toplu konut inşaatı yapım işini, öncelikle fizibilite çalışması ile başlamak suretiyle anahtar teslim ve süresinde yapabilmek konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Ayrıca her tür dekorasyon ve tadilat işini; ön etüt çalışması, projelendirme ve uygulama aşamalarını bir bütün olarak yapmaktayız.